Blog’as / Dienoraštis

JD šefė Rūta

Paskelbta: 2015.02.18

Susipažinkite – JD Pylimo šefė Rūtelė

Rūta prie JD komandos prisijungė nuo pat pirmų dienų, kai mus galėjote sutikti tik įvairiuose renginiuose. Pradžioje ji kepė picas, o dabar sukiojasi Pylimo restorano virtuvėje, kur jos entuziazmas ir meilė maistui tiesiog liejasi per kraštus. Visada besišypsanti Rūta įneša naujų spalvų į mūsų virtuvę ir yra nuolat pasiruošusi pagaminti Jums gardžiausią sriubą, salotas, pasta ar desertą. Taigi susipažinkite su mūsų JD Pylimo šefe Rūta paskaitydami trumpą interviu!

Kaip atsiradai JD šeimoje?

Labai seniai, jau beveik prieš metus su drauge sugalvojome apsilankyti BAF parodoje Litexpo parodų centre. Tą lemtingą šeštadienį parodoje dalyvavo Beata Nicholson, rengė kulinarinį šou su visokiom ten kamerom ir mikrofonais, žodžiu labai įdomiai. Man tai buvo parodos “vinis”, nes esu Beatos gerbėja visada. Pažiūrėjome, pasišypsojome ir draugė sugalvojo nupirkti Beatos knygą mamai. Pradėjome kalbėti, papsakojau kaip myliu maistą, Beata paprašė parašyti laišką.

Išėjau iš parodos kaip ant sparnų. Po kurio laiko ji su manimi susisiekė ir pasiūlė sudalyvauti Kaziuko mugėje kartu su Tomu, jo asistente Marija, jo naujame projekte – Jurgis ir drakonas. Aš aišku sutikau, su pilnom saujom laimės.. Dalyvauju šiame projekte iki dabar tik jis jau yra mano šeima ir tuo labai džiaugiuosi.

Kas labiausiai patinka dirbant JD kolektyve?

Man patinka maistas, malkų kvapas, pizzos kraštelio traškumas ir dar šimtas dalykų.. Po šitiek laiko JD pizzos man pačios skaniausios pasaulyje, krosnis gražiausia, kolektyvas nuostabiausias, o svečiai – geriausi draugai.

Kokia tavo mėgstamiausia pica ir kodėl?

Visada buvo ir bus – nduja, o po jos margherita. Pirmą kartą jų paragavusi supratau , kad jau seniai taip skaniai nieko nesu valgiusi..

Ar esi buvusi Italijoje ir kokie prisiminimai?

Į Italiją pirmą kartą nukeliausiu šį Kovą , bet jau tiek apie ją skaičiau ir domėjausi, kad atrodo pusę Pietų Italijos gatvelių esu išvaikščiojusi.

Koks juokingiausias įvykis atsitikęs darbe?

Matot, labai sunku ką nors pasakyti nes tų įvykių, juokingiausių, įvyksta kiekvieną dieną. Net neužtektų savaitės jų visų papasakoti. Juokingiausia būna tada kai važiuodami į renginius pasiklystame miške arba darbe surengiame operetės pasirodymus.. Toliau gal netęsiu…

Kas yra tavo Herojus?

Be jokios abejonės mano mama. Ji yra mano geriausia draugė, įkvėpėja, parama, viskas.

Kokius 3 dalykus iš JD pasiimtum į negyvenamą salą?

Degiklį, JD bliuzoną ir draugų.

Kur norėtum matyti naujai atsidariusį JD restoraną?

Be jokios abejonės – mano gimtajame mieste Marijampolėje.

Sukurk “special pizza” čia ir dabar.

Pizzos padas, bazilikų pesto, nduja, ančiuviai, artišokai, mozarela.

Ko palinkėtum JD herojams?

Meilės.. Meilės sau, meilės maistui, meilės žmonėms ir pasauliui. (Kaip kokia miss Visata pasakiau..:)))