Blog’as / Dienoraštis

Paskelbta: 2015.03.25

Susipažinkite – JD Pylimo administratorė Agnė

JD administratorei Agnei niekada nebūna blogos nuotaikos ar blogo oro, ji visada šypsosi ir rūpinasi, kad visiems būtų skanu ir smagu, o savo gera nuotaika užkrečia ir kolektyvo narius ir JD klientus! Kaip ji atsirado mūsų šeimoje ir ką labiausiai mėgsta – skaitykite interviu!

Kaip atsiradote JD šeimoje?

JD šeimoje atsiradau visai netikėtai. Kai gavau kvietimą atvykti į pokalbį dėl barmenės darbo, net į Vilnių dar nebuvau spėjusi persikraustyti (skubėjau pranešti ir nukelti pokalbį savaitei į priekį). Ką jau kalbėti apie kažkokias žinias apie „Jurgį ir drakoną“, kai nespėjusi išsipakuoti daiktų lėkiau į pokalbį. Buvo labai gėda, kai pasiteiravo, ką apie šią vietą žinau… Bet nieko, grįžusi namo puoliau „googlinti“! Pradžioje tikrai galvojau, kad tai laikina, kad tai barmenės darbas picerijoje pradžiai, kol nespėjau įsitvirtinti, tačiau praėjus kiek laiko supratau, kad nebenoriu iš čia išeiti. 

Kas labiausiai patinka dirbant JD kolektyve?

Kolektyvas – tai vienas iš tų dalykų, dėl kurių niekas nepalieka JD. Toks jausmas, kad ši vieta pati iš savęs traukia įdomius, skirtingus, pozityvius, išprotėjusius, bet ir protingus, turinčius ką papasakoti žmones. Čia niekada neliūdna, čia, kad ir kokia prieš tai buvusi diena buvo bloga, atėjęs į darbą tai pamiršti. Visada juokdavausi, kai išgirsdavau posakį „Į darbą, kaip į šventę!”, bet aš rimtai sakau – pradėjau suprasti, ką tai reiškia! Tuo labiau, kai yra suteiktos visos galimybės ir duoti įrankiai padaryti klientą laimingą. Nėra nieko geriau. 

Kokia Jūsų mėgstamiausia pica ir kodėl?

„Špinatai jėga“ ir „Daugiau daržovių“. Rikota, apkepti špinatai, mocarela ir česnakas taip kartu dera, kad suvalges nesupranti, kas čia per stebuklas įvyko. O dėl „Daugiau daržovių“, tai visa paslaptis daržovių marinate… 

Ar esate buvę Italijoj ir kokie prisiminimai?

Nebuvau! Bet labai noriu!

Kas yra Jūsų Herojus?

Be abejonės – mano tėtis! 

Kokius 3 dalykus iš JD pasiimtumėte į negyvenamą salą?

Pozityvumą, entuziazmą ir JD kolektyvą! (čia gal truputį daugiau nei 3??) .

Kurioje vietoje norėtumėte, kad atsidarytų trečiasis JD restoranas?

Pajūryje . Tuomet ir mano šeima turėtų galimybę paragauti šito gėrio.

Kokios karjeros galimybės @JD?

Jeigu nuoširdžiai stengiesi ir dirbi, čia – ta vieta, kur tavo pastangas pastebės ir įvertins

Sukurkite “special pizza” čia ir dabar.

Jeigu ant iškeptos „Cheesy“ dar uždėtumėm prosciutto +daug daug rukolos, šią picą galėčiau priskirti prie mėgstamiausių ir aprašyti 3-ame klausime! 

Ko palinkėtumėte JD herojams?

Likti ištikimiems JD! Nes niekur kitur  aptarnaujantis personalas Jums nebus taip atsidavęs, kaip čia.