Blog’as / Dienoraštis

JD picų kepėjai

Paskelbta: 2015.02.04

Susipažinkite – JD Ogmios vyr. picų kepėjas Albertas

Kas jau kas, o Albertas labai myli picas! Prie JD komandos jis prisijungė vasaros pradžioje, dalyvavo daugumoje renginių vasaros metu ir buvo vienas iš nedaugelio mūsų Piaggio vairuotojų. Jis ne tik kepa skaniausias picas, bet ir daug prisideda prie kūrybinio proceso ir yra sukūręs ne vieną picos receptą! Taigi susipažinkite su mūsų JD Ogmios vyr. picų kepėju Albertu paskaitytdami trumpą interviu!

Kaip atsiradai JD šeimoje?

Mano istorija labai paprasta. Prieš prisijungdamas prie JD dirbau picų kepėju kitame restorane. Nusprendžiau, kad atėjo laikas judėti pirmyn ir patalpinau savo CV Internete. Man pradėjo skambinti iš įvairių picerijų siūlydami jungtis prie jų tačiau aš ieškojau kažko įdomesnio. Praėjus turbūt mėnesiui man paskambino iš įdarbinimo agentūros siūlydami darbą JD. Tada dar nebuvau apie juos nieko girdėjęs, tad atsisakiau.  Po to jie man skambino dar keletą kartų ir tiesiog sutikau ateiti į darbo pokalbį dėl šventos ramybės. Susipažinau su Tomu, pasikalbėjome ir nusprendžiau pabandyti.

Kas labiausiai patinka dirbant JD kolektyve?

Čia mes visi esame draugai. Labai artimi draugai. Esu dirbęs įvairiuose kolektyvuose ir girdėjęs daug draugų pasakojimų apie jų patirtį, bet dar nesu girdėjęs apie jokią darbovietę kurioje kolegų santykiai būtų tokie kaip pas mus.

Kokia tavo mėgstamiausia pica ir kodėl?

Labai sunku išsirinkti tik vieną. Galiu pasakyti kad top 3 būtų Margarita, Calzone su rimtais priedais bei Karalius ir kukuliai, bet nebūtinai tokia tvarka.

Ar esi buvęs Italijoje ir kokie prisiminimai?

Taip, esu. Viešnagė buvo labai trumpa, bet įsimintina ir turininga. Lankiausi Marana forni krosnių gamykloje Veronoje, iš kur yra atkeliavusi mūsų JD Ogmios krosnis.

Koks juokingiausias įvykis atsitikęs darbe?

Oi jų buvo begalė – net nebežinau, kas buvo juokingiausia. Tiesą pasakius beveik kasdien nutinka kažkas linksmo. Vasarą buvo labai smagu ir linksma važinėtis Piaggio – netgi teko lenktyniauti su dviratininku. Žmonių reakcijos pamačius mus buvo labai įvairios.

Kas yra tavo Herojus?

Vėl sunku išskirti vieną. Savo herojais laikau mano mėgstamiausio laisvalaikio užsiėmimo e-sporto atletus.  Dievinu e-sportą ir žmones, kurie yra to dalis. 

Kokius 3 dalykus iš JD pasiimtum į negyvenamą salą?

Kirvį, degiklį ir draugus! Ko daugiau gali reikėti?

Kur norėtum matyti naujai atsidariusį JD restoraną?

Pajūryje arba Marijampolėje.

Sukurk “special pizza” čia ir dabar.

Picos padas, aliejus, Prosciutto, kavos pupelės ir rukola ant viršaus.

Ko palinkėtum JD herojams?

Skanių prisiminimų, nepamirštamų kvapų, ir kantrybės laukiant mūsų picos. Arba kitaip: „Keep calm and eat delicious pizza!!“