Blog’as / Dienoraštis

calzone su nutela

Paskelbta: 2015.02.03

Pica su Nutella ir mažam ir dideliam!

Turbūt nerastume pasaulyje žmogaus nemėgstančio itališko šokoladinio lazdynų riešutų kremo Nutella – jį besigardžiuodami ant skrebučio tepa ir maži ir dideli. Taigi kodėl nepagaminus picos su šiuo itališku gardėsiu? – pagalvojome mes. Tiesiog užtepti Nutellą ant picos pagrindo atrodė nepakankamai išradinga, kažko trūko, taigi prasidėjo saldūs eksperimentai! Tomas sugalvojo, kad reikia pabandyti įdėti Mozzarellos ir taip mes visai netyčia atradome, kad kartu Mozzarella ir Nutella dera tiesiog stebuklingai, o Nutellos skonis sūrio pagalba atsiskleidžia visai naujomis spalvomis.

Šią picą ypač pamėgo mažieji herojai, tuo tarpu suaugusiems trūko ugnelės. Vieną kartą pabandėme tą ugnelę įžiebti pridėdami čili dribsnių ir BOOM – įvyko tikras skonių sprogimas! Cukraus pudros patale nugulusi perlenkta calzone pica tapo įdomia, pikantiška ir unikalia – mūsų žiniomis tokią picą siūlome mes vieninteliai visame pasaulyje!

Taigi kai kitą kartą mus lankysite nepraleiskite progos paragauti unikalios ir vienintelės tokios čili Nutella picos, o mažųjų širdeles apsaldinkite švelnia Nutella pica!