Blog’as / Dienoraštis

Aukščiausios kokybės jūros gėrybės

Paskelbta: 2015.07.02

NAUJIENA – JŪRA MYLI MUS, O MES JĄ DAR LABIAU!!!

Aukščiausios kokybės jūros gėrybės atvyko ir ne iš bet kur, o iš  Italijos Borrelli Srl jūros gėrybių kompanijos. Daugiau nei 40 metų gyvuojanti kompanija iš pradžių specializavosi ančiuvių aliejuje tiekime, o šiandien mažas šeimos verslas yra gerokai paaugęs ir tiekia tik aukščiausios kokybės jūros gėrybes.

Kaip mes sužinojom apie šį produktą? Visai neseniai Tomas ir šefas Michele viešėjo Italijoje, ir parodoje pamatė labai jau viliojančiai atrodančias jūros gėrybes. Paragavo ir abu draugiškai sutiko, kad tai išties labai aukštos kokybės jūros gėrybės, reikia būtinų būtiniausiai į Lietuvą parsivežti ir picą iškepti! Kaip tarė, taip ir padarė – ir štai jos čia!

Kalmarai, mažieji aštuonkojai, aštuonkojų mėsa, sepijos, midijos ir krevetės… Iš pradžių norėjome šias gėrybes suguldyti ant picos, bet šefas Michele tarė griežtą „Ne“, nes Italijoje jūros gėrybės ant picos, o jei dar ir su sūriu, traktuojamos kaip didžiausias nesusipratimas. Todėl patiekiame jas taip, kaip priklauso, kad skonis maksimaliai atsiskleistų – šviežias, su pomidorų padažu, raudonėliu ir česnaku pagardinta focaccia ir citrina.

Būtina paragauti visiems jūros gėrybių mylėtojams – paragaukite kokybės!