Blog’as / Dienoraštis

Jūros gerybės su foccacia

Paskelbta: 2015.06.15

Nauji vėjai picų meniu

Valio valio turime gerų žinių picų mylėtojams! 

Nauja pica “Jūra myli mus”.

Jau seniai kūrėme planus apie jūros gėrybių picą, bet mus visą laiką stabdė kokybiškų jūros gėrybių stoka. Bet kartą į Italiją nuvykę Tomas ir Michele atrado tikrai puikios kokybės jūros gėrybes ir nieko nelaukę į Lietuvą parsigabeno. Michele iškepė labiausiai su jūros gėrybėmis derančią picos duonelę su pomidorų padažu, česnaku ir raudonėliu ir vuolia – gimė pica visiems jūrų gėrybių mylėtojams. O taip pat  šias jūros gėrybes galite paragauti ne tik su pica bet ir užsisakyti atskirai – ypač rekomenduojame prie salotų!

Populiariausios special picos – grįžta!

Kiekvieną mėnesį siūlome vis kitokią picą ir kai kurios iš jų tampa tokios populiarios, kad klientai jų pageidauja ir kitą mėnesį. Taigi džiaugiamės sakydami, kad populiariausios mėnesio picos grįžta! Klientų pageidavimu į nuolatinį meniu įtraukta miss vasaris “Mauzeris ir Sūrskis” ir miss balandis – veganiška pica.

“Mauzeris ir Sūrskis” – tai ypatinga pica sūrio mylėtojams. Čia draugauja net 5 sūriai – būtinieji mocarela ir parmezanas, skanusis čederis ir pikantiškieji ementalis bei mėlynųjų pelėsių sūris. Visus sūrius mes labai mylime, renkamės ilgai ir atsakingai, kad savo klientams patiektume tik pačius geriausius. Mocarela ir parmezanas atkeliauja tiesiai iš Italijos, o kitus sūrius perkame gurmaniškose krautuvėlėse.

Veganiška pica taip pat ypatinga, aptikta JD kelionės Neapolyje metu, picerijoje 50calor. Pamačius iš krosnies traukiamą žalią picą, sakėm prašom neškite čia, žodžiu užsisakėm tokią pačią ir ji buvo NUOSTABI. Pamėginome atgaminti, mūsų italas šefas Michele žinojo apie tą picą ir su jo pagalba sukūrėme ją – lengvai vos vos patroškintas romaninės salotos su trupučiu česnako ir alyvuogių aliejumi. Kadangi sūrio nėra, tai baltymus ir skanumą čia atstoja riešutai: kedrų, graikiški ir maistingos moliūgų sėklos. Prie viso to dar skonio torpedos: saulėje džiovinti pomidorai, kaparėliai ir alyvuogės. Šis skanumas Iškarto sulaukė aplodismentų net tarp tų, kurie negali gyventi be sūrio ir mėsos.

Sveikuoliams – pilno grūdo miltų padas.

Nuo šiol kiekvieną picą galima užsisakyti ir su pilno grūdo miltų padu. Tai specialiu būdu sumalti miltai, kurie savyje išsaugo visas grūde esančias maistingąsias medžiagas: skaidulas, B grupės vitaminus, mineralus bei antioksidantus, o padui suteikia ypatingą skonį, sotumą ir tekstūrą.