Blog’as / Dienoraštis

Posted: 2015.05.15

Meniu naujienos

Kūrėm kūrėm ir sukūrėm! Vasara visai ant nosies, taigi į meniu įtraukėm naujus desertus su ledais ir gaivius sveikuoliškus gėrimus!

Desertai su skaniausiais ledais, vienas toks labai turtingas ir saldus su vaniliniais ir šokoladiniais ledais, skaniausiu mūsų brauniu ir karamelizuotais migdolais, o kitas lengvas ir gaivus, su dviem šerbetais, egzotinių vaisių tyre, uogomis ir lengvučiu morengu.

Dar turim tris naujus trintų vaisių superkokteilius. Visi trys be jokių triukų – be cukraus ar sirupo, saldumą ir skanumą čia suteikia sutrinti saldžiausi Brazilijoje sunokę vaisiai. Visi kokteiliai su bananu, nes bananas toks nepaprastas vaisius, ne tik kad skanus ir sveikas bet ir labai pagerina kokteilio tekstūrą ir prideda saldumo. Taigi smoothiai tik iš vaisių, puikiai tinka mūsų draugams veganams ir vegetarams!

SuperHerojus. Superuogos Acai, super tropikų vaisius Graviola, ananasai ir bananas ir linų sėmenys. Tikras energijos užtaisas ir sveikatos šaltinis!

Užjūrio Princas. Svaigus, egzotiškas, kvapnus ir savo skoniu tiesiog iš kojų verčiantis. Mangas. Pasiflora. Laimas. Bananai.

Tikra Princesė. Spalva nuginkluoja, skonis toks lyg norėtum apsikabinti visą pasaulį iš gerumo. Braškės. Ananasai. Bananai.

Dar žinoma privalome atiduoti duoklę vaikams ir jų norams bei tiems, kurie nori skoniu grįžti į vaikystę – vanilinis ir šokoladinis pieno – bananų kokteilis atvyko!

Na ir galiausiai kai lauke karšta karšta puikiausiai atgaivins du nauji gėrimai – frappe ir šalta arbata!