Blog’as / Dienoraštis

Jurgis ir Drakonas picos

Paskelbta: 2015.02.23

JD komandos mylimiausios picos

Skonis – dalykas individualus. Kartais pats skaniausias patiekalas kitam gali pasirodyti visiškai nevertas dėmesio. Mūsų picos – ne išimtis, dėl to turime jų gausybę: ir vegetariškų, ir paprastų, ir gurmaniškų, ir aštrių, ir net saldžių! O kas geriau išmano, kokios picos skanios, negu jas vos ne kasdien valgantieji JD komandos nariai?? Štai ką mes renkamės:

Savininkas Tomas

Kadangi dievinu ananasus – tai pica Super Havajų mano mėgstamiausia. Bet dabar kai mūsų šefas Michele sugalvojo naują picą su Pancetta ir Nduja – visą laiką apie ją svajoju!

Beata Nicholson

„Lietuviais esame mes gimę“!!! Myliu mūsų kokybiškus lietuviškus produktus, jie padaro šią pica ypatingą. O dar ji kepama tik specialiomis progomis per lietuviškas šventes – tuomet visada skubu paragauti!

Šefas Michele

Man labai patinka naujoji pica Dvi draugės – Pancetta ir Nduja. Visi šią picą vadiname tiesiog „Michele‘s pizza“! Joje tobulai dera itališka šoninė Pancetta ir aštrioji kalabriška Nduja, itališki sūriai Skamorza ir Mozzarella ir dar viską vainikuoja saulėje džiovinti pomidorai! Klientams rekomenduoju paragauti šios ir vištienos picos.

Komunikacijos vadovė Marija

Aš niekaip negaliu išsirinkti vienos – visos jos labai skanios ir kasdien aš noriu vis kitos! Bet TOP būtų Super Havajų, Pepperoni, Calzone ir Prosciutto.

Restorano vadovė Dovilė

Mano mėgstamiausia „Super Havajų“. Kodėl? Juk net pavadinimas sako Super!

Restorano vadovė Giedrė

Aš negaliu gyventi be daržovių – kuo jų daugiau, tuo geriau. Todėl mano mėgstamiausia pica yra Daugiau daržovių!

Buhalterė Modesta

Pačioje pradžioje visada valgiau Margheritą – juk tai nepakeičiama klasika! Vėliau pradėjau eksperimentuoti ir ragauti kitas picas, bet nei viena nesužavėjo manęs labiau už Margheritą.