Blog’as / Dienoraštis

Posted: 2015.11.23

JD Kalėdos – gerumo ir „Knygų Kalėdų“ metas

Turbūt visi jau žino, kad Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra gerų darbų skatintoja, o jos žodžius įprasmina ne viena šalyje inicijuota akcija, tarp kurių – ir „Knygų Kalėdos“. Jau penkerius metus visi geros valios žmonės kviečiami dovanoti knygas mūsų šalies bibliotekoms.

Skaitymo džiaugsmas turėtų aplankyti net ir tolimiausius Lietuvos miestelius ir kaimus, kurių bibliotekos nepasižymi knygų įvairove ar naujumu. Šiais metais akcija „Knygų Kalėdos“ skatina dovanoti vaikų ir jaunimo knygas tam, kad jaunoji mūsų šalies karta turėtų laisvę renkantis, su kuria knyga praleisti jaukų žiemos vakarą. Kaip Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, „svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais.“

„Jurgis ir drakonas“ labai mėgsta Kalėdas ir dovanas. O dar labiau mėgsta dalintis skaniu maistu, džiuginti šeimas, poras ir vienišus tikromis neapolietiškomis picomis, sušildyti žvarbų žiemos vakarą su mūsų „drakonų“ pagalba bei, žinoma, prisidėti prie gražių Kalėdinių akcijų. Būtent todėl „Jurgis ir drakonas“ kviečia visus – ir picų valgytojus, ir tiesiog praeinančius pro šalį – prisidėti prie šios, jau penktus metus vykstančios, tradicijos. Kaip tai vyksta? Jei Tavo knygų lentyna knibždėte knibžda jau perskaitytų, bet 3 metukų dar nesulaukusių knygų, griebk vieną (ar net kelias) jų ir nešk į vieną iš „Jurgis ir drakonas“ restoranų (Akropolis, Ogmia, Pylimo)! Nori pasidalinti skaitymo džiaugsmu, bet Tavo namų biblioteka dar tik pradeda pilnėti? Tokiu atveju, užsuk į knygyną (Vaga, Pegasas, Knygų namai, Humanitas), IKI ir RIMI Hypermarket parduotuves, elektronines parduotuves knygos.lt, knyguklubas.lt, knygukatalogas.lt, niekorimto.lt ir pegasas.lt, išsirink tau patikusią knygą (o gal net dvi?), įsigyk ją pasinaudojęs Tau skirta 20 proc. nuolaida ir taip pat atnešk į bet kurį „Jurgis ir drakonas“. JD komanda knygomis pasirūpins, gražiai sudės į gerumo lentyną, o gruodžio 16 d. išdalins toms bibliotekoms, kurioms naujų knygų reikia labiausiai.

Beje, ar girdėjai pasakymą, kad “kiek duosi – dvigubai grįš atgal“? „Jurgis ir drakonas“, atsidėkodamas už atneštas knygas, kiekvieną aukotoją pavaišins kava/arbata. Taigi, dalyvaudamas šioje akcijoje, sušildysi ne tik sielą, bet ir kūną. Dvigubas malonumas!

Kalėdos jau netrukus, tad nedelsk, griebk pirkinių krepšelį, knygų sąrašą ir iki gruodžio 16 d. laukiame Tavęs su garuojančia bei šildančia kava ir/ar arbata mainais už Tavo knygomis paremtą gerumą 🙂

 

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!