Blog’as / Dienoraštis

ledai

Paskelbta: 2015.07.23

Interviu su JD ugnele – Karolina

Raudonplaukė Karolina – “Jurgis ir drakonas” komandoje dirbo gerą pusmetį administratore JD Ogmios mieste restorane, sukosi kaip bitelė ir džiugino visus savo plačia šypsena ir ugninėm garbanom. Vėliau gavo super pasiūlymą prižiūrėti “Beatos virtuvės” ledainę Druskininkuose! Visą vasarą ji džiugina kurorto svečius ir siūlo paragauti tikrai skanių naminių ledų!

  1. Kaip atsiradote Beatos virtuvės komadoje?

Visa pradžia buvo Jurgio ir Drakono komandoje užimant administratorės pareigas. Įgavusi neįkanojamos patirties JD Ogmios restorane, bei pavasarėjant, Beatos Virtuvės komanda suteikė naują, įkvepiančią ir žinoma vasarišką galimybę tapti naujosios ledainės “vairu” Druskininkuose. Ilgai negalvojusi, čiupau galimybę į rankas!

  1. Kas labiausiai patinka dirbant Druskininkuose Beatos Virtuvės kolektyve?

Labiausiai žavi gaivi, šviežutėlė atmosfera ir Druskininkų aplinka. Manau daugelis šiuo metu turėtų man saldžiai pavydėti, jog darbo dienas leidžiu nuostabaus parko apsuptyje, visai šalia Nemuno. Dirbti ten kur gyvena poilsis ir atostogos yra nepakartojama, o juk dar koja kojon žengia nerealiausi BV ledai!

  1. Kokie Jūsų mėgstamiausi ledai ir kodėl?

Favoritas yra morkų šerbetas! Toks jausmas lyg skanautum tikrą lietuvišką morkytę, skintą iš močiutės daržo. Būtent šis šerbetas padeda išlaikyti mano plaukų spalvą 😀

  1. Koks juokingiausias įvykis atsitikęs darbe?

Kartu su manim dirba fantastiški darbuotojai ir komanda, tad smagių įvykių, juoko ir gerų emocijų mums netrūksta. Juokingiausia šiandien prisiminti jog pirmomis dienomis teko pasinaudoti telefone esančia navigacija, kad rasti kelią namo. Iš pirmo žvilgsnio Druskininkų miestas nedidelis, tačiau pasiklysti pradžioje buvo nesunku! Dabar žinoma, maršrutai aiškūs ir kelia šypsenąJ

  1. Kas yra Jūsų šios vasaros Herojus?

Net nesuabejojus mano šios vasaros herojumi nominuoju savo kolegę Barbora, be kurios nuotaikos ir žinoma visakeriopos pagalbos vasara nebūtų tokia puiki!

  1. Kokius 3 dalykus iš Beatos Virtuves pasiimtumėte į negyvenamą salą?

3 pilnus ledų šaldiklius! Manau tada jau ir sala taptų gausiai gyvenama:D

  1. Kurioje vietoje norėtumėte, kad atsidarytų antroji Beatos Virtuvės ledainė?

Greičiausiai jog gimtajame Kaune arba sostinėje. Norėtųsi ir darbštuoliams miestiečiams paskleisti tą tikrų atostogų nuotaiką.

  1. Kokio skonio ledus sukurtum pati čia ir dabar?

Labai norėčiau mėtų! Daug šviežumo ir gaivos. Jau jaučiu mėtos ir šokoladinių ledų derinio tobulumą!

  1. Ko palinkėtumėte Beatos Virtuvės ir Jurgis ir drakonas klientams?

Palinkėčiau mėgautis atėjusia vasara, nes ji kaip ir ledai tirpsta labai labai greitai!