Blog’as / Dienoraštis

Paskelbta: 2016.11.02

Atnaujintas JD meniu!

Šaltasis sezonas įsibėgėja visu pagreičiu. Norint išlikti gyvybingam ir energingam, reikia kokybiško, sveiko ir sotaus maisto. O kaip kitaip? Mes tai puikiai žinome ir per keletą mėnesių sukūrėme atšviežintą meniu, kuris siūlo daugybę skanių sezoninių naujienų.

JD virtuvės siela Beata Nicholson, pasitelkusi visą fantaziją ir išmintį, prikūrė naujų salotų ir sriubų receptų, kurios yra dar sotesnės, sveikesnės, ir specialiai sukurtos iš sezoninių daržovių.

Mūsų partneris italų šefas pagamino tokius makaronus, kad nuo pirmo kąsnio, išsibėgios visi šalčiai ir pasijusite atsidūręs saulėtoje Italijos žemėje. Fantastiški receptai! Drąsiai galėtume vadintis tikra itališka Trattoria!

Picos! Šis patiekalas yra Jurgio ir Drakono širdis – visatos centras. Todėl atnaujintame meniu siūlome net 3 naujas picas, tokias neregėtas, neragautas. Absoliuti egzotika. Naujų picų skoniai jus nukels į Jamaiką ir Švediją. Jūsų pageidavimu grąžiname picas „Daugiau sūrio“, „Karalius ir kukuliai“ bei „Lietuviais esame mes gimę“. Taip pat kviečiame paragauti „Veganiškos“ picos, kuri pagaminta naudojant tik daržoves ir veganišką sūrį.

Be viso to siūlome pasilepinti naujais desertais ir karšto vyno taure!